Jmenuji se Markéta Pavlásková a pocházím z Příbrami, kde momentálně probíhá nejvíce mých kurzů. V současné době žiji v malé vesničce u Rožmitálu pod Třemšínem, není to pro mě ale žádnou překážkou a ráda za Vámi dojedu kamkoli. 

Vystudovala jsem VOŠ sociálně právní se zaměřením na sociální pedagogiku v Brně, současně při tomto studiu jsem absolvovala rekvalifikační kurz z psychologie a na to jsem navázala studiem waldorfských seminářů prvního sedmiletí. Poté jsem navštívila mnoho dalších sebepoznávacích kurzů (vázání dětí do šátku, cvičení s dětmi v šátku či nosítku dle Anny Kohutové, škola pánevního dna, baby masáže a aromaterapie, atd.), které mě posouvají stále dál a dál.

Mám dcery Amálku a Jolanku, jsou mojí velkou inspirací a já jsem moc ráda, že si právě ony vybraly mne a mého manžela jako své rodiče. Daly našim životům další rozměr a já se díky tomu rozhodla předávat mé dosavadní zkušenosti dále a podporovat Vás, jiné maminky, v přirozené výchově. 

Věřím, že každá maminka je schopna napojit se na své miminko a jeho potřeby a snažím se ji v tom také podporovat.                                    Věřím v propojenost matka - dítě, a také v to, že nic se neděje jen tak... 


                Budu se těšit na setkání s vámi a vašimi dětmi