Bachova květová terapie

Bachovy květové esence představují velice jednoduchý a přitom velice účinný systém, který navrací harmonii našim emocím a tím také našemu celému Bytí. Bachovy květové esence obsahují 38 květových esencí, jsou připravené z nejedovatých, planě rostoucích rostlin a stromů. 


Filozofií tohoto systému je jednoduchost, úplnost a harmonizace sebe samého. 


Bachovy květové esence působí na to, čemu říkáme negativní emoce - např. strach, vyčerpanost, nedostatečné sebevědomí, pýcha, přílišné nadšení, apod. Esence nám pomáhají tyto pocity harmonizovat, dostávají nás do přítomného okamžiku, kdy se na sebe, svou situaci a své pocity můžeme podívat objektivně a činit rozhodnutí bez emocí. Umožňují nám postupně odloupnout slupky, které jsme si nasadili, abychom přežili v tomto světě a tím nám postupně pomáhají odkrývat to, kdo skutečně jsme, jaký je cíl a smysl našeho života a vrátí nám naši odvahu vydat se na svou cestu a uskutečnit své sny a přání.


Co vše se dá díky Bachovým esencím řešit?

Ekzém a lupenka (včetně propojení léčby pudrem a krémem s Bachovými esencemi)

Strachy

Nedostatek energie

Nové začátky (školkové dítě, nová práce,..)

Příprava na porod

Psychická vyčerpanost

Traumata

Deprese

Nízké sebevědomí

Tělesné nemoci a alergie (psychosomatická léčba)

A spousta dalších....Bachovy esence vám namíchám dle vašich aktuálních potřeb a potíží. Terapie je vždy individuální a záleží co vás momentálně trápí. Bachovy esence mohou užívat miminka již od narození a dá se jimi řešit mnoho problémů. Mohou je i zvířata!

Esence vám mohu zaslat i poštou.


Bachova květová terapie nanehrazuje lékařskou péči!